Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe
usługi w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Naprawa urządzeń

Do naprawy można zlecić następujące urządzenia:

  • Kasy fiskalne SHARP, EURO, MERCURY 130F
  • Drukarki fiskalne EPSON, ANDROS
  • Komputery przemysłowe ELCOM modele UniqPC 150, UniqPC 190, UniqPC 215
  • Kolektory i czytniki CIPHERLAB, HONEYWELL, UNITECH
  • Drukarki paragonowe EPSON z serii TM-T20, TM-T88, TM-U220
  • Metkownice i numeratory BLITZ

Naprawa kasy lub drukarki fiskalnej


Naprawę kasy lub drukarki fiskalnej należy zlecić poprzez dodanie RMA w systemie RZS i wysłać urządzenie wraz z nadanym numerem RMA lub dołączyć poniższe zlecenie naprawy kasy rejestrującej.

Zlecenie do pobrania


PDFZlecenie naprawy kasy rejestrującej [64,59 KB]

Naprawa kolektora, komputera przemysłowego, metkownicy


Kolektor danych, czytnik, komputer przemysłowy, drukarkę paragonową, metkownicę lub numerator należy wysłać do serwisu z poniższym zleceniem naprawy podając dokładny opis uszkodzenia. W przypadku wysłania większej ilości urządzeń, należy wypełnić i dołączyć odpowiednią ilość załączników do zlecenia naprawy.

Zlecenie do pobrania


PDFZlecenie naprawy [69,66 KB]

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Jesteśmy otwarci na współpracę partnerską z firmami, które potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zachęcamy firmy produkujące lub importujące sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie do serwisowania w Serwisie Głównym. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies