Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe usługi
w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Zmiana serwisu

Zgodnie z § 9 ust. 3 i 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz. U. z dnia 30 kwietnia 2019 r. poz. 816) podatnik używający kasy rejestrującej może dokonać zmiany podmiotu prowadzącego serwis.

W celu przeprowadzenia zmiany serwisu, należy:

  1. Skontaktować się z wybranym wcześniej nowym serwisem w celu uzyskania zgody i ustalenia warunków prowadzenia serwisu dla kasy rejestrującej.
  2. Sprawdzić na Portalu Podatkowym ważność uprawnień serwisowych serwisanta nowego podmiotu prowadzącego serwis kas rejestrujących.
  3. Wysłać zgłoszenie o zmianę obsługi serwisowej kasy rejestrującej do serwisu przejmującego poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoś zmianę serwisu

W przypadku braku możliwości dokonania zmiany serwisu przez formularz zgłoszeniowy, zmianę należy dokonać poprzez przekazanie wypełnionego zgłoszenia podatnika o zmianę obsługi serwisowej kasy rejestrującej do serwisu przejmującego oraz powiadomić o tym podmiot prowadzący Serwis Główny w terminie 5 dni od dnia dokonania tej zmiany.

Zgłoszenie do pobrania


PDFZgłoszenie o zmianę serwisu [65,89 KB]

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Oferta skierowana jest do firm, które produkują lub importują sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie i potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies