Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe usługi
w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Domeny internetowe

Odpowiedni adres internetowy jest kluczowy dla rozwoju biznesu. Warto zadbać o jego właściwy dobór i funkcjonowanie. Wesprzemy Cię w każdym kroku, począwszy od wyboru odpowiedniej nazwy domeny, poprzez rejestrację na wskazane dane Twojej firmy, aż do odpowiedniej jej konfiguracji. Zapewnimy, że Twoja domena będzie zawsze w najlepszej kondycji.

Nasze usługi związane z zarządzaniem domeną obejmują wiele aspektów, w tym rejestrację, przedłużanie ważności, przeprowadzenie cesji domeny do innego operatora oraz na bieżąco aktualizowanie ustawień domeny. Zapewniamy, że nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy znają się na procesie obsługi domen i zapewnią kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Co więcej, nasze usługi są tak zoptymalizowane, aby cały proces rejestracji domeny był jak najprostszy i najbardziej skuteczny. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb klienta.

 

Co to jest domena internetowa?

Domena internetowa to niezbędny element w kreowaniu wizerunku firmy w Internecie. To właśnie pod tym adresem będą odnajdywane istotne informacje o niej oraz pozyskiwane dane przez obecnych i przyszłych klientów na temat prowadzonych usług i sprzedawanych produktów. Wybór odpowiedniej nazwy domeny jest kluczowym aspektem dla budowania rozpoznawalności swojej marki i zwiększenia jej widoczności w sieci. Wraz z wyborem domeny, niezbędne jest dopasowanie odpowiedniej usługi hostingowej, czyli miejsca na stronę internetową. Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie, aby Twoja domena była szybko zaindeksowana, a strona zawsze dostępna.

 

Dlaczego domena jest ważna?

Rejestracja domeny to pierwszy krok, który musisz podjąć, aby stworzyć swoją stronę internetową. Dzięki naszej pomocy wybierzesz najlepszą nazwę dla swojego biznesu i zarejestrujesz ją w sposób bezpieczny i skuteczny. Jeśli posiadasz już domenę i chcesz ją przenieść lub wydelegować DNS-y do innego operatora w celu zmiany hostingu lub dostawcy usług możemy wykonać to za Ciebie.

Warto pamiętać, że domena internetowa to nie tylko adres Twojej strony, ale również ważne źródło informacji o firmie. Dlatego dbamy o to, aby dane związane z domeną były zawsze aktualne i zgodne z rzeczywistością. Dzięki temu uwiarygodnisz swoją firmę wśród potencjalnych klientów.

 

Jak można kupić domenę?

Domenę internetową można kupić u dowolnego rejestratora domen. Jeśli nie wiesz w jaki sposób tego dokonać lub nie masz pomysłu na indywidualną nazwę, to skontaktuj się z nami podając w treści wiadomości nazwę Twojej firmy oraz opisz w kilku zdaniach profil działalności gospodarczej. Możesz również podać kilka przykładów nazwy domeny, a my sprawdzimy, czy jest możliwość jej rejestracji.

 

Co jeśli potrzebuję kilku adresów pod jedną domeną?

Subdomeny lub poddomeny to dodatkowe adresy internetowe, które są zdefiniowane jako część domeny. Są one używane do separowania różnych sekcji na stronie internetowej, takich jak strefa partnera, skrzynka pocztowa czy platforma B2B. Subdomeny umożliwiają wygodne grupowanie usług lub aplikacji pod jednym adresem internetowym, co ułatwia identyfikację firm lub marek w Internecie. Przykładem subdomeny może być np. rzs.serwisglowny.pl, która zawiera nasz system RZS lub b2b.serwisglowny.pl pod którą znajduje się nasza platforma B2B. Obie subdomeny są częścią tej samej domeny, a wykorzystując subdomeny możesz wyróżnić wszystkie adresy związane ze stroną internetową.

 

Na czym polega opieka nad domeną?

Zapewniamy kompleksową opiekę nad domeną, aby Twoja firma była zawsze widoczna w Internecie pod właściwym adresem. Przeprowadzamy regularny przegląd rekordów DNS, weryfikujemy plik konfiguracyjny serwera oraz monitorujemy jej stan techniczny, aby zapewnić maksymalną stabilność i bezpieczeństwo działania. Dodatkowo, informujemy o nadchodzących opłatach za utrzymanie domeny i dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować ich koszty.

 

Jak zabezpieczyć domenę?

Oprócz korzystania z silnego hasła i regularnej aktualizacji narzędzi i systemów zaleca się wybranie hostingu, który oferuje codzienne kopie bezpieczeństwa. Należy również zadbać o instalację certyfikatu SSL, który zapewni autentyczność strony internetowej, chroni dane klientów oraz zapewni szyfrowanie przesyłanych informacji między przeglądarką internetową a serwerem.

 

W sprawie rejestracji domen napisz do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Oferta skierowana jest do firm, które produkują lub importują sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie i potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies