Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe
usługi w profesjonalnym wykonaniu

Administratorem danych jest Serwis Główny Stanisław Mirewicz Waldemar Labuda spółka cywilna z siedzibą w Pruszczu Gdańskim ul. Przemysłowa 2A lok. 301, świadcząca usługi drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu.

Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do danych, żądania do niezwłocznego sprostowania lub uzupełnienia niekompletnych danych oraz niezwłocznego usunięcia danych realizowane na podstawie żądania złożonego do Administratora.  Usunięcie danych polega na anonimizacji danych nieumożliwiających na identyfikację Użytkownika. Administrator zastrzega sobie prawo wstrzymania realizacji żądania usunięcia danych w celu ochrony prawnie uzasadnionego interesu Administratora.

Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obowiązków ustawowych przez podmiot prowadzący Serwis Główny.

Kontakt z Administratorem danych:
E-mail: serwis@serwisglowny.pl
Telefon: +48 607 571 824, +48 601 558 299

Więcej informacji znajdziesz w Polityka prywatności.

Podstawa prawna:
Art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz. U. z dnia 30 kwietnia 2019 r. poz. 816).

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Jesteśmy otwarci na współpracę partnerską z firmami, które potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zachęcamy firmy produkujące lub importujące sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie do serwisowania w Serwisie Głównym. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies