Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe usługi
w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Automatyzacja procesów biurowych

Jeśli Twoja firma doświadcza trudności z ręcznym przetwarzaniem dużej ilości plików oraz musi przygotowywać spore ilości danych do analizy, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nasza oferta obejmuje zautomatyzowanie arkuszy kalkulacyjnych, które mogą wykonać większość prac za Ciebie. Piszemy również aplikacje, programy i narzędzia wspomagające pracę. Dzięki temu, Twoja firma będzie w stanie przyspieszyć codzienną aktywność związaną z przetwarzaniem danych, ograniczyć błędy popełniane przez użytkowników do minimum oraz skupić się na bardziej strategicznych zadaniach. Nasze narzędzia komputerowe pozwalają na automatyzację czasochłonnych obowiązków związanych z pozyskiwaniem danych, wykonywaniem obliczeń i ich przetwarzaniem, co pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału firmy.

Usługi, które oferujemy:

 1. Pisanie aplikacji/makr dla arkuszy kalkulacyjnych
 2. Automatyzacja procesów związanych z pozyskiwaniem danych, wykonywaniem obliczeń i ich przetwarzaniem
 3. Tworzenie interaktywnych wizualizacji i prezentacji danych w arkuszach kalkulacyjnych
 4. Optymalizacja istniejących makr
 5. Dodawanie nowych funkcjonalności do istniejących arkuszy
 6. Rozbudowa narzędzi wsparcia dla arkuszy kalkulacyjnych
 7. Pisanie aplikacji, programów i narzędzi wspomagających pracę

Dzięki naszej ekspertyzie oraz doświadczeniu, nasze usługi automatyzacji procesów biurowych pozwalają na:

 1. Efektywne wykorzystanie potencjału arkuszy kalkulacyjnych
 2. Oszczędność czasu i zwiększenie efektywności pracy Twojej firmy
 3. Zwiększenie zysków
 4. Zoptymalizowanie procesów biznesowych
 5. Osiągnięcie sukcesu w Twojej branży

Każda aplikacja, narzędzie i program jest wyceniana indywidualnie. Napisz do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. co należy zautomatyzować i podaj jak najwięcej szczegółów, które pomogą nam w przedstawieniu oferty.

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Oferta skierowana jest do firm, które produkują lub importują sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie i potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies