Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe
usługi w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Usługi serwisowe

Kasy i drukarki fiskalne

Jako podmiot prowadzący Serwis Główny dokonujemy napraw kas fiskalnych SHARP, EURO, MERCURY 130F oraz drukarek fiskalnych EPSON i ANDROS. Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach i drukarkach fiskalnych z kopią elektroniczną. Przeprowadzamy odczyty zawartości pamięci fiskalnej dla kas rejestrujących, gdy serwisant stwierdzi brak możliwości wykonania odczytu i niezwłocznie dostarczy urządzenie do Serwisu Głównego. W przypadku braku aktualnego serwisu dla kasy lub drukarki fiskalnej dodatkowo przeprowadzimy odczyt zawartości pamięci fiskalnej dla indywidualnego klienta po wcześniejszej konsultacji z Serwisem Głównym.

Komputery przemysłowe

Prowadzimy jako partner serwisowy firmy ELCOM specjalistyczny serwis pogwarancyjny komputerów przemysłowych dla modeli UniqPC 150, UniqPC 190 i UniqPC 215.

Kolektory danych

Wykonujemy naprawy kolektorów danych i czytników firmy CIPHERLAB, HONEYWELL, UNITECH.

Drukarki paragonowe

Naprawiamy pogwarancyjne drukarki paragonowe firmy EPSON z serii TM-T20, TM-T88 i TM-U220, gdzie jesteśmy partnerem serwisowym.

Metkownice i numeratory

Prowadzimy serwis pogwarancyjny metkownic i numeratorów firmy BLITZ.

Wymiana pamięci fiskalnej

Zgodnie z obowiązującym prawem przeprowadzamy wymianę pamięci fiskalnej w następujących kasach i drukarkach fiskalnych:

SHARP ER-A285P

EPSON TM-T801FV

EURO-50TE Mini

EURO-150TE Flexy

 

Wymianę pamięci fiskalnej dla kas i drukarek fiskalnych wykonujemy tylko i wyłącznie dla urządzeń przysłanych przez podmiot prowadzący serwis.

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Oferta skierowana jest do firm, które produkują lub importują sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie i potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies