Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe
usługi w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Wymiana pamięci fiskalnej

Jeśli kasa lub drukarka fiskalna spełnia wymagania w zakresie warunków i kryteriów technicznych oraz została nabyta przez użytkownika w okresie obowiązywania decyzji Ministra Finansów lub potwierdzenia Prezesa Głównego Urzędu Miar i nie jest prowadzona działalność objęta obowiązkową wymianą urządzenia na kasę lub drukarkę on-line, to taka kasa lub drukarka fiskalna może być nadal używana do prowadzenia ewidencji obrotu i kwot podatku należnego.

Oznacza to, że można wymienić pamięć fiskalną w obecnej kasie lub drukarce fiskalnej z kopią elektroniczną po 31 grudnia 2022 roku i ponownie dokonać jej fiskalizacji dla tego samego podmiotu gospodarczego.

Zgodnie z obowiązującym prawem przeprowadzamy wymianę pamięci fiskalnej w następujących kasach i drukarkach fiskalnych:

SHARP ER-A285PCena: 690 zł netto*
EPSON TM-T801FVCena: 890 zł netto*
EURO-50TE MiniCena: 490 zł netto*
EURO-150TE FlexyCena: 490 zł netto*

 

*Oferta przedstawia koszt wymiany pamięci fiskalnej. Nie obejmuje kosztów transportu, modyfikacji, naprawy urządzenia, kosztów wymiany zużytych podzespołów, konserwacji kasy, wymiany karty SD, programowania i ponownej fiskalizacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać od serwisanta obsługującego Państwa kasę lub pod nr tel. 607 571 824.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, która nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Podstawa prawna:
§ 56 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 roku w sprawie kas rejestrujących (Dz. U. z dnia 30 kwietnia 2019 r. poz. 816)
§ 33 rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 12 września 2021 roku w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące z elektronicznym zapisem kopii (Dz. U. z dnia 28 września 2021 r. poz. 1753).

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Jesteśmy otwarci na współpracę partnerską z firmami, które potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zachęcamy firmy produkujące lub importujące sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie do serwisowania w Serwisie Głównym. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies