Serwis kas i drukarek fiskalnych, kolektorów, metkownic, POS-ów

Zapewniamy kompleksowe usługi
w profesjonalnym wykonaniu

W naszej ofercie

Wirtualny dysk w chmurze

Skonfigurujemy i zadbamy o dysk chmurowy na wskazanym przez Ciebie hostingu. Wirtualny dysk zawiera szereg zaawansowanych funkcjonalności, takich jak automatyczne tworzenie kopii zapasowych, współpraca w czasie rzeczywistym i możliwość korzystania z narzędzi do organizacji pracy. System jest intuicyjny w obsłudze i zapewnia dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia.

Korzyści płynące z posiadania dysku chmurowego:

 • Łatwość dostępu z dowolnego miejsca i urządzenia
 • Bezpieczeństwo danych dzięki zabezpieczeniom i kopiom zapasowym
 • Możliwość udostępniania plików i współpracy w czasie rzeczywistym
 • Prowadzenie własnego kalendarza, listy zadań i tablicy Kanban
 • Oszczędność czasu i miejsca dzięki braku potrzeby przechowywania danych lokalnie
 • Automatyczne synchronizowanie plików między różnymi urządzeniami
 • Skalowalność usługi w zależności od potrzeb użytkownika

W celu skorzystania z usług chmurowych, wymagana jest własna domena i przestrzeń dyskowa. Istnieje wiele sposobów na rejestrację domeny za pośrednictwem rejestratora domen, możemy wesprzeć Cię w tym procesie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie domen internetowych, zapewnimy że domena zostanie zarejestrowana w sposób profesjonalny i bezpieczny, a serwer będzie w pełni skonfigurowany i gotowy do użytku. Zalecamy zakup i instalację certyfikatu SSL, który zapewni bezpieczeństwo danych.

Opieka techniczna nad chmurą

Zapewniamy wsparcie techniczne nad wirtualnym dyskiem za dodatkową opłatą.

 • PDFAktualizowanie chmury i narzędzi
 • PDFInstalowanie poprawek bezpieczeństwa
 • PDFWykonywanie kopii zapasowej
 • PDFNatychmiastowe usuwanie błędów związanych z konfiguracją środowiska chmurowego
 • PDFDbanie o kondycję i porządek struktury
 • PDFZapewnienie ciągłości działania certyfikatu bezpieczeństwa SSL

 

Dodatkowe informacje pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wymieniamy pamięci fiskalne w kasach SHARP ER-A285P

Sprawdź ofertę

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

 

Wsparcie informatyczne dla firm i biura

DomenyCertyfikaty SSLHostingPoczta e-mailStrony internetoweWirtualny dysk w chmurzeWsparcie biura

Współpraca

Zachęcamy do współpracy serwisowej wszystkie firmy, które oczekują solidnych i rzetelnych usług serwisowych naprawianego sprzętu elektronicznego. Oferta skierowana jest do firm, które produkują lub importują sprzęt elektroniczny o wysokim standardzie i potrzebują zaplecza serwisowego gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Jeśli spełniamy oczekiwania, pozostańmy w kontakcie, abyśmy mogli świadczyć usługi serwisowe i pomoc techniczną dla klientów jako autoryzowany serwis. Zapewniamy, że nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są najlepsi na rynku.

 

Kontakt

Nasza misja

Nasza misja

Wspieramy wszystkich naszych partnerów, którzy inspirują nas do spełnienia się w roli serwisu na najwyższym standardzie przeprowadzanych usług. Nasza pasja napędza nas do zapewnienia profesjonalnego serwisu. Staramy się utrzymać kompleksowe rozwiązania na wielu płaszczyznach, zaczynając od diagnostyki usterki, po jej solidną naprawę, kończąc na dokładnym przetestowaniu naprawionego sprzętu elektronicznego.

Nasza wizja

Nasza wizja

Jesteśmy Serwisem Głównym dla urządzeń fiskalnych SHARP, ELCOM, EPSON, MERCURY 130F i ANDROS oraz partnerem serwisowym dla firm EPSON i ELCOM. Naprawiamy kolektory i czytniki marki CIPHERLAB, HONEYWELL oraz UNITECH, ale z pewnością nie zatrzymujemy się na tym. Pragniemy rozwijać świadczone usługi serwisowe również dla innych partnerów serwisowych i firm z branży elektronicznej. Obecnie, naprawa urządzeń fiskalnych, kolektorów i czytników, drukarek paragonowych oraz komputerów przemysłowych to tylko przedsionek tego, czym się zajmujemy. Z całą pewnością sprawdzimy się w naprawie w szerszej gamie urządzeń, gdzie nasze doświadczenie nie zawiedzie.

Wspieramy naszych partnerów na terenie całego kraju

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies